Caso VacuBoxx Eco L Glass vacuum container with plastic lid, 1.5 L
- TootjadCaso
- Mudel: 01176
- Saadavus: 4
-
24€
Caso VacuBoxx Eco L Glass vacuum container with plastic lid, 1.5 L
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 220.00 mm |
| Brutokaal | 1.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 105.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 155.00 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.90 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Palette Qty | 241 pc(s) |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: caso vacuboxx eco l glass vacuum container with plastic lid, 15 l, 01176, caso, vaakumpakendaja

